CIS Bydgoszcz

Współpraca UKW IP – CIS.

17 kwietnia odwiedziła nasze Centrum Pani dr Dorota Suwalska-Barancewicz wraz ze studentami V roku psychologii UKW. Celem spotkania było przedstawienie przyszłym psychologom specyfiki pracy w takim miejscu jak Centrum Integracji Społecznej.

Nie spodziewaliśmy się chyba, że nieśmiało wysunięta wtedy propozycja współpracy spotka się z takim odzewem!

Studenci zorganizowali w Instytucie Psychologii „Wiosenne wietrzenie szafy”. Pod pretekstem porządków i wiosennego odświeżania garderoby przeprowadzili zbiórkę na rzecz Centrum. Ubrania, ręczniki, buty, obrusy, a nawet rękawice bokserskie! Wszystkie te rzeczy zalegały w studenckich szafach, a my teraz damy im drugie życie w ramach naszego CIS-owego second handu.

Studenci sami zrobili plakat, rozreklamowali akcję i przez cały maj zgromadzili tyle dobra, że trzeba było naprawdę pojemnego samochodu, żeby to wszystko zapakować! :)

Przydał się – po raz kolejny - nasz stary Lublin. ;))

Serdecznie dziękujemy całej społeczności Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy za zaangażowanie się w akcję na rzecz naszego Centrum, naszych uczestników. Mamy nadzieję, że to początek naszej już stałej współpracy!

Zatem do zobaczenia w nowym roku akademickim! :))

Karolina Składanowska
Psycholog CIS


Galeria