CIS Bydgoszcz

Rowerowy tydzień.

Od 20 do 24 lipca br. trwał w naszym Centrum "tydzień na dwóch kółkach". To ciąg dalszy promowania aktywności, aktywności fizycznej, bo przecież ruch to zdrowie! Po rozgrzewce w ubiegłym tygodniu i rozgrywkach ,,dwóch ogni” na naszym trawniku, przyszedł czas by okurzyć nasze CIS-owe rowery.

Nie wszyscy Uczestnicy odważyli się, nie wszyscy przełamali swoje obawy i wątpliwości czy sobie poradzą z tym rowerowym wyzwaniem. Szkoda. Może następnym razem ? Serdecznie zapraszamy!

Ogromne barwa i gratulacje należą się dla tych Uczestników, którzy jednak zdecydowali się podjąć wyzwanie. Niektórzy z nich mocno musieli się wysilić, by przypomnieć sobie kiedy ostatni raz jechali rowerem. Rekord to 20 lat temu! Można powiedzieć, że przeszli samych siebie...bo kondycja i koordynacja nie ta, ktoś zgłaszał ból kolana, komuś coś zgrzyta w kręgosłupie, innym przybyło na wadze … Udało się, wszyscy wrócili o własnych siłach.

Łącznie w naszych wyprawach rowerowych wzięło 29 Uczestników. Najmłodszy Uczestnik wyprawy miał 22 lata, najstarszy 65 lat (jeden z liderów wyprawy, do Centrum ze Szwederowa przyjechał na rowerze i tego dnia też na nim wrócił).

Średnia długość naszej trasy to ok. 17 km. Zdecydowana większość Uczestników wróciła z ogromną radością w sobie, satysfakcją, może w Kimś zakiełkowała duma?

Pojawił się też apetyt na więcej! Pojawiły się plany na najbliższą przyszłość. Może...Piecki? Jezioro? Plażowanie połączone z wycieczką rowerową? Zobaczymy….

Oto zdjęcia z naszej wyprawy:

Barbara Dębicka
Animator zdrowego stylu życia


Galeria