CIS Bydgoszcz

Karnawał w Centrum – 9.02.2018r.

Na karnawałowe ostatki 2018 muzyka wypełniła CIS po brzegi. Płynąca z głośników postawiła na nogi niejednego dawno nie tańczącego i niejedną dość nieśmiałą.

W celu rozgrzania muzycznych dusz i mięśni nóg w ruch poszły głowy – konkurencje muzyczne: czy to Vivaldi czy Wagner?, czy to Republika i „Biała flaga”?, czy altówka to najdroższy instrument świata?, czy Beethoven moczył głowę w zimnej wodzie przed komponowaniem?, czy Elvis miał czarny pas w karate?

1 z 3, jaka to melodia, muzyczne kalambury, zespołowe nucenie, czyj to teledysk, mistrzowie klasyki wprowadziły ostrą i zaciętą rywalizację pomiędzy edycjami. Kulminacyjnym punktem, jednocześnie ostatecznie rozstrzygającym był taniec, do którego Panie proszą Panów. Niektórzy jak starzy znajomi, jeszcze inni znający się tylko z widzenia oddali się muzyce i tańcu, tworząc niepowtarzalny „bal na 100 par”!:))

Na sali unosiła się masa serotoniny i endorfiny, spontanicznej radości i na co dzień skrywanego i zapomnianego szczęścia.

Niby taka naturalna forma ruchu dla nas, obok chodzenia (dla poniektórych też biegania) a trzeba było ją odgruzowywać...gdzieś z ukrytej pamięci.;))

Na szczęście wielu z nas to uczyniło bawiąc się i nie schodząc z CIS-owego parkietu do samego końca. Dziękujemy za te chwile uwalniania siebie, odnajdywania w sobie dziecka, wyrażania swoich emocji i pokładów energii.

Gratulujemy 52 Edycji zwycięstwa, najmłodsza edycja, pierwszy raz dzień otwarty a tu… od razu wygrana, super!:)))

Do następnej wspólnej, naszej zabawy:)))


Galeria