CIS Bydgoszcz

Karnawał 2019!

Ostatki - a więc ostatnie dni karnawału - tradycyjnie rozpoczyna „Tłusty Czwartek”, a kończy „Środa Popielcowa”. Zabawy nie mogło zatem zabraknąć również i w Centrum.

1 marca, już od samego rana słychać było energiczne kroki i głośne śmiechy dobiegające z sali nr 6. Tam bowiem spotkały się trzy drużyny: niebiescy (grupa 56), czerwoni (grupa 55) i zieloni (grupa 57). Nie zabrakło również zawsze sprawiedliwego jury oraz gotowych do działania pracowników Centrum.

Całość zabawy rozpoczęły liczne konkursy, a wśród nich kalambury, quizy tematyczne, filmowe czy serialowe. Uczestnicy tworzyli żywe anagramy oraz prezentowali kroki taneczne do różnych melodii. Kiedy wybrzmiały pierwsze dźwięki w zabawie „Jaka to melodia” bezkonkurencyjny okazał się Pan Grzegorz z „56” edycji, który dla swojej drużyny samodzielnie wywalczył aż 20 punktów. Niebywałym talentem wykazał się również Pan Władysław z „57” edycji, którego głos w piosenkach karaoke zabrzmiał po prostu niebiańsko!:)) Fantastycznie wykonał m. in. „Jolka Jolka pamiętasz”, Budki Suflera.

Wspólny śpiew, taniec, stroje karnawałowe, energia, uśmiech towarzyszyły nam przez cały dzień. Zdrowa rywalizacja, skupienie i zaangażowanie musiały jednak wyłonić zwycięzców. Zostali nimi uczestnicy z grupy 56. To oni otrzymali wielki kosz bananów i gromkie brawa. Dla najbardziej zaangażowanych osób czekały również słodkie indywidualne niespodzianki i tak oczekiwane przez wszystkich Uczestników vouchery.

Końcówka dnia to rozmowy kuluarowe, słodki poczęstunek oraz to na co wszyscy wyczekiwali – prawdziwa zabawa taneczna, dyskoteka!:)) Krok w przód, w tył, w lewo, prawo, a to wszystko w rytm największych dyskotekowych hitów . Słowem – radości, zabawy nie było końca! : ))


Galeria