CIS Bydgoszcz

Inauguracja edycji 61 – 20.02.2020r.

20.02.2020r. odbyła się pierwsza w tym roku uroczysta inauguracja. W Centrum uwagi byli Uczestnicy 61 edycji, którzy z rąk zaproszonych gości otrzymali decyzje o zakwalifikowaniu się do Programu oraz gratulacje.

Kolejna część uroczystości niezmiennie budzi największe, najbardziej różnorodne emocje i stany - zarówno u Uczestników, pracowników Centrum jak i u gości. I tym razem była ich pełna paleta, od obaw (czy też tzw. ,,stresu’’) przez napięcie, zaciekawienie, wzruszenie, radość, podziw, ulgę. Każdy z nas indywidualnie, na swój sposób, w zależności od ilości ,,receptorów wrażliwości’’, które mieliśmy do swojej dyspozycji w tym momencie odczuwał i reagował.

Uczestników 61 edycji podziwialiśmy w filmie o dość oryginalnym tytule: ,,Pali się’’. Bohaterowie podzielili się swoimi refleksjami na temat miłości oraz energią jaka w nich drzemie!:))

Natomiast edycja 60 była sprawcą niejednych szklanych oczu, niejednej gęsiej skórki i...ciszy. Ciszy, która mówiła znacznie więcej niż słowa. A zapowiadało się niewinnie: ,,Witajcie w naszej bajce” - tak brzmiał tytuł przedstawienia. W zamian za emocje, za refleksje o ,,życiowy zakręt’’ każdego z nas Uczestnicy otrzymali wspaniałe brawa... cóż można więcej?!

Bravo, bravo...bravo jeszcze raz! Piękne przedstawienie artystyczne...skłaniające...tak bardzo do refleksji.

Aby tradycji stało się zadość - na koniec, jak to w tłusty czwartek – pączki!:))

I nie ma co liczyć kalorii, w ten dzień...się nie liczy!!;))

Zniknęły wszystkie!! Były...wiadomo: palce lizać!:))

Rekordzista zjadł sześć pączków!:)))


Galeria