CIS Bydgoszcz

"Handlowa, lumpeksowa (bezgotówkowa) środa"

Za nami kolejna odsłona CIS-owego lumpeksu. Z każdym kolejnym razem oferujemy więcej i więcej, to już nie nie tylko ubrania! Uważny poszukiwacz znajdzie płytę z dobrym filmem lub muzyką, komplet pościeli, ciepłe rękawiczki na zimę lub rękawice bokserskie, artystyczne kolczyki, ciekawą książkę, torbę na zakupy, fantastyczne zabawki, zegar lub obraz na ścianę.

W środę (23.10.2019 r.) nasza akcja przerosła nasze oczekiwania oraz wyobrażenia Uczestników, wręcz zabrakło miejsca, by wyłożyć wszystko. Nie sposób wymienić ile ubrań i przedmiotów otrzymało drugie życie i trafiło do nowych właścicieli. Bardzo nas to cieszy, że udało się zrealizować "indywidualne zapotrzebowanie" kilku naszych Uczestników - "chciałbym ... spodnie, T-shirt, dresy"

Ze satysfakcją możemy stwierdzić, że zeszła nam połowa naszych zasobów. Świetnie! Cudownie! Genialnie!

Mamy nadzieję, że niebawem – będziemy mogli ponownie zorganizować nasz CIS-owy lumpeks. Po to by wspierać, obdarowywać oraz praktykować to co Dobre.

Przy tej okazji raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy bezinteresownie wspierają nasza akcję. Bardzo, bardzo dziękujemy. To w znacznej mierze dzięki Wam możemy z taką częstotliwością (4 - 5 razy w roku) przeprowadzać akcję w naszym Centrum!


Galeria