CIS Bydgoszcz

Wiosenny lumpex

20 i 21 marca br. zorganizowaliśmy w naszym Centrum kolejną już akcję, którą po roboczemu nazywamy "lumpexem". Zasada jest bardzo prosta: zbieramy ubrania - jeszcze dobre, czyste, które zalegają w szafach, przestały się podobać, lekko się "skurczyły" i już nie leżą tak jak powinny. Wspaniale, że mamy osoby, które nieustannie pamiętają o nas, o naszych Uczestnikach, naszej inicjatywie i od czasu do czasu mamy "świeżą dostawę".

Naprawdę, to fantastycznie że tak się dzieje. Ubrania w bardzo szerokiej gamie znajdują nowych właścicieli. Swetry, koszule, bluzki, szale, sukienki, kurtki, płaszcze, spódnice, torebki, ale także ręcznik, obrusy, książki, drobny sprzęt AGD. Zadowolenie, radość, pożytek z akcji jest bardzo namacalne, natychmiastowe – my jako organizatorzy lumpeksu dostrzegamy to za każdym razem i również często o tym piszemy- bo dlaczego nie?!

Bluzka leży jak ulał, idealna długość spodni, torebka – właśnie takiej potrzebowałam, a kurtka idealna dla mojego dziecka na wiosnę. Pomoc w czystej postaci, taka też i radość…

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim osobom wspierającym nasz CIS-owy lumpex!
Do następnego razu!:))


Galeria