CIS Bydgoszcz

Mundial Rosja 2018

Kibicowanie Biało-czerwonym jest już obecne w każdym domu, w każdym mieszkaniu, na dworcach, lotniskach, urzędach i w miejscach pracy!

Mundialowa gorączka dotarła również na ul. Smoleńską 43, gdzie 28 czerwca o godzinie 16.00 zaistnieje prawdziwa CIS-owa strefa kibica.

Wśród Uczestników nie mówi się o niczym innym, jak tylko o Mundialu. Typując wyniki na kartach konkursowych na Eksperta Mundialu rozgorzała dyskusja z kim reprezentacja Polski zagra w finale!;))

To prawdziwe emocje i niezachwiana wiara w naszą drużynę, która uzewnętrznia się coraz większą ilością biało-czerwonych flag i na balkonach i przy lusterkach samochodów. Dodatkowo wśród naszych rodzin, znajomych, przyjaciół spotykamy się na wspólne oglądanie meczy, przede wszystkim meczy naszych, Polaków! I stąd nasz drugi konkurs, w ramach konkursu cis.artystycznie, chcemy zobaczyć na fotkach w jaki sposób nasi Uczestnicy kibicują Polakom podczas mundialowych zmagań. Spodziewamy się łez szczęścia, radosnych uścisków i wybuchu euforii, bo przecież zostaniemy...tak, tak…. Mistrzami Świata!!! :))) POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI, do boju POLSKA...jesteśmy z Wami, ZWYCIĘŻYMY!:))